Recenzie hotelov poskytované portálom HolidayCheck.cz

Recenzie hotelov.

V spolupráci so švajčiarskou spoločnosťou Holiday Check, ktorá patrí medzi najväčších agregátorov recenzií hotelov na svete si môžete priamo na našej stránke prečítať recenzie poskytované touto spoločnosťou. Recenzie sú publikované v slovenskom, resp. českom jazyku.

V prípade, ak danému hotelu neboli nahraté žiadne recenzie v slovenskom jazyku, naša stránka Vám ponúkne recenzie v inom jazyku.

Recenzie sú umiestnené v detaile hotela a detaile termínu pod záložkou Recenzie hotela. Obsahujú grafické hodnotenie základných kritérií, ako napr. služby, stravovanie a pod. Pod prehľadným grafickým hodnotením sa nachádzajú slovné hodnotenia konkrétnych ľudí, ktorí hotel navštívili.

Ukážka grafikého hodnotenia :

Ukážka slovného hodnotenia :

Ak si želáte preštudovať všetky dostupné recenzie k danému hotelu, pozrieť si fotografie hotela, okolia, pláže, prípadne pozrieť si priložené videá, kliknite na odkaz Čítať všetkých .. recenzií.  Na novej záložke sa Vám otvorí stránka www.holidaycheck.cz so všetkými informáciami týkajúcich sa vybraného hotela.

 

Neváhajte a vytvorte svoju vlastnú recenziu hotela

Podeľte sa so svojimi skúsenosťami a nahrajte svoju vlastnú recenziu! Recenziu je možné vytvoriť kliknutím na odkaz Ohodnoťte tento hotel.

Následne budete presmerovaný na stránku spoločnosti  Holiday Check, kde v niekoľkých krokoch môžete jednoducho a rýchlo vyplniť formulár s novou recenziou.