Kamenec, Bulharsko, Burgas, Nesebar, 26.8.2018, All inclusive
Kamenec
Termín:
26.8.2018 – 4.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:10 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62143938
od 350 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Kamenec
Kategória hotela: ***
Popis, poloha
Novo zrekonštruovaný trojhviezdičkový hotel sa nachádza v známom a vyhľadávanom letovisku Nesebar. Je situovaný v novej časti Nesebaru, len pár minút od krásnej piesočnatej pláže (cca 150m) , v dosahu historického centra(cca 10 minút pešo). Neďaleko hotela sa nachádza množstvo obchodíkov, reštaurácii a barov. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.
Vybavenie
Hotel sa skladá z 2 budov : vstupná hala s recepciou, zmenáreň, trezory za poplatok, výťah, reštaurácia, detské ihrisko, 3 vonkajšie bazény, bar, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma. Možnosť WiFi pripojenia v lobby bare zdarma. V blízkosti sa nachádza verejné parkovisko- do vyčerpania miest grátis.
Stravovanie
ALL INCLUSIVE: raňajky - obedy a večere formou bufetových stolov - snack, pizza, sladké koláče, káva, čaj od 15:30 do 17:00 hod. - miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 22:30 hod. - slnečníky a ležadlá pri bazéne

strava:
raňajky 8,00-10,00hod.- švédske stoly, vrátane nápov- čaj, káva, džús, voda a nealko nápoje zo stroja
neskoré raňajky: ľahké jedlá, sladké 10,30-11,30hod.
obedy: 12,30-14,00hod. - tradičná bulharská kuchyňa, rôzne čerstvé šaláty, predjedlá, polievky, hlavné jedlá, ovocie a dezerty
olovrant: sendviče, toasty, zmrzlina 5,30-16,30hod.
večere: 18,30-20,30hod. - tradičná bulharská kuchzňa, rôzne čerstvé šaláty, predjedlá, polievky, hlavné jedlá, ovocie a dezerty.

Nápoje:
snack bar: nealko nápoje, čaj, káva, dzús, nealko nápoje zo stroja, voda , alkoholické nápoje miestnej produkcie - pivo, víno, vodka, džin, brandy, whisky, rakia, menta a mastika 10,00-22,00hod.
Ubytovanie
Izby: dvojlôžkové izby s balkónom s možnosťou 1 prístelky (len pre dieťa do 7 rokov), štvorlôžkové štúdiá na vyžiadanie, k dispozícii SAT TV, minibar, vlastné sociálne zariadenie, WC, sušič na vlasy.
Pláž
Široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá na pláži sú za poplatok. Na pláži je bohatá ponuka vodných športov ako vodný bicykel, vodné kolesá, jazda na banáne, člnky (všetko za poplatok). Množstvo rýchlych občerstvení, reštaurácií a barov.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK